РОЗРОБКА САЙТІВ

web-рішення під завдання вашого бізнесу

ЗАМОВИТИ САЙТ

У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу. Хороший сайт вирішує такі бізнес-завдання, як: побудова іміджу, залучення нових клієнтів, збільшення продажів. За рахунок зручного інтерфейсу і зрозумілого дизайну ми сконвертіруем відвідувачів у Ваших клієнтів. «WOW-ефект» гарантуємо!
lawyer

Популярний функціонал сайту

ЩО МИ РОБИМО?

 

ЕФЕКТИВНИЙ ДИЗАЙН

Перед початком розробки ми детально занурюємося в бізнес клієнта, що дозволяє нам створювати класні ресурси, які максимально вирішують завдання компанії замовника.

 

SEO-АДАПТОВАНОСТІ

Ми робимо ресурси, які зручні для користувачів і доброзичливо сприймаються пошуковими системами Google, Яндекс та ін.

 

ПРАВИЛЬНІ МЕТОДОЛОГІЇ

Кожен етап створення сайтів на замовлення ретельно контролюється. Ми використовуємо сучасну crm систему.

 

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВАРІАНТІВ

Ми готові запропонувати відповідний варіант створення сайту практично для будь-якого завдання і бюджету - від готового рішення до індивідуальної розробки.

ПОСЛУГИ

Landing page

Створюємо продаючі Лендінги з дизайном, що запам'ятовується і максимальної конверсією.

Вартість послуг
за запитом

Корпоративні сайти

Розробляємо корпоративні проекти різної складності і масштабу.

Вартість послуг
за запитом

Інтернет магазин

Робимо роботу інтернет-магазину простіше і швидше завдяки спеціальним інструментам.

Вартість послуг
за запитом

Дизайн сайту

Використовуємо прості і сміливі рішення, які запам'ятаються відвідувачам і виділять вас серед конкурентів.

Вартість послуг
за запитом

Доопрацювання сайту

Впроваджуємо нові "хотілки", розвиваємо функціонал, оптимізуємо роботу модулів і плагінів.

Вартість послуг
за запитом

Контекстна реклама

Залучаємо на сайт цільової трафік. Збільшуємо кількість лідів і обсяги продажів.

Вартість послуг
за запитом

Ми створюємо і просуваємо корпоративні сайти, сайти каталоги, landing page, інтернет магазини

Кожен власник бізнесу, рано чи пізно, замислюється про створення власного сайту. Це не дивно, адже в наші дні якісний інтернет ресурс є одним з найбільш ефективних інструментів просування товарів або послуг. Потрібно відзначити, що вартість розробки сайту незначна, якщо порівнювати її з користю, яку він приносить своєму власнику. Але, зрозуміло, мова йде про роботу, виконану справжніми професіоналами, що мають великий досвід і знають свою справу досконало. Якщо ви хочете, щоб гроші і час не були витрачені даремно, варто замовити сайт в компанії з бездоганною репутацією і позитивними відгуками.

Брендовий інтернет магазин
для Alpine Crown
Створення мультимовного сайту для британського бренду «Alpine Crown» та інтернет-магазину для регіонального представництва в Україні. Реалізація простого і зручного функціоналу для інтернет-магазину, орієнтованого на клієнта.
Брендовий інтернет магазин
для Calypso CLY
Створення українського брендового інтернет-магазину для «Calypso» з реалізацією простого і зручного функціоналу, орієнтованого на клієнта. Покупцям необхідно надати зручний спосіб оформлення і доставки замовлення в найближчий відділення в залежності від їх місця розташування.
Landing Page
для "Утеплення Стін"
Створення односторінкового сайту для «Утеплення Стін» з реалізацією простого і зручного дизайну. Легке ознайомлення з послугами і швидким завантаженням сторінки.
Інтернет-магазин
для "Vikont"
Створення корпоративного сайту з можливостями інтернет-магазину для «Vikont». Основне завдання проекту полягала в побудові простого і зручного сайту по Металопластикові вікнам з можливим ознайомленням інших продуктів.
Корпоративний сайт
для "SolidTeam"
Створення мультимовного корпоративного сайту для «SolidTeam» з реалізацією простого і зручного функціоналу, орієнтованого на клієнта. Для оптового клієнта є можливість запросити необхідну інформацію про бренд і зв'язатися з виробником. Основне завдання проекту полягала в побудові простого і зручного мультимовного сайту виробника кабелю SolidTeam.
Корпоративний сайт
для "НеоДент"
Створення мультимовного корпоративного сайту для стоматології «НЕОДЕНТ» з реалізацією простого і зручного функціоналу, орієнтованого на клієнта. Основне завдання проекту полягала в ознайомлені кліентів з нашими послугами та цінами.
Landing Page
для "Вершина"
Створення односторінкового сайту для «Вершина» з реалізацією простого і зручного дизайну. Легке ознайомлення з послугами і швидким завантаженням сторінки
Корпоративний сайт
для "Євровікна КР"
Основне завдання проекту полягала в побудові простого і зручного сайту по Металопластиковим вікнам з можливим ознайомленням інших продуктів таких як двері, балкони, жалюзі, ролети, підвіконники.
Корпоративний сайт
для "Престиж Тур"
Створення корпоративного сайту для «Престиж Тур» з реалізацією простого і зручного функціоналу для міжнародних перевезень Україна-Росія. Основне завдання проекту полягала в побудові простого і зручного процесу замовлення заявки на перевезення.
Інтернет-магазин
для "Zamorozka"
Створення інтернет магазину для «Zamorozka». Основне завдання проекту полягало в можливості замовлення з однієї картки товару відразу 4х різних розмірів фасування і прораховувати їх загальну ціну і вагу, а також побудова простого і зручного процесу для покупки товарів.
Корпоративний сайт
для "Стоматологія Софія"
Створення сучасного корпоративного сайту стоматології "Софія". На сайті необхідно ознайомити клієнта з переліком послуг у зручний спосіб.
Корпоративний сайт
для "Ukr-Way"
Створення корпоративного сайту для пасажирських перевезень «Ukr-Way» з реалізацією простого і зручного функціоналу, орієнтованого на клієнта.
Інтернет-магазин
для "Дім дверей"
Створення корпоративного сайту з можливостями інтернет-магазину для «Дім дверей». Основне завдання проекту полягала в побудові простого і зручного сайту по Міжкімнатним та Вхідним дверям з можливим ознайомленням інших продуктів.
Landing Page
для "СТД Транс Дніпро"
Створення односторінкового сайту для «СТД Транс Дніпро». Основне завдання проекту полягала в побудові простого і зручного сайту для сервісного центру по ремонту вантажних автомобілей.

ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ

Круті проекти починаються з заповнення цієї форми

КЛІЄНТИ

Наші чудові клієнти, з якими ми мали задоволення працювати і працюємо!
Калькулятор вартості