РОЗРОБКА САЙТІВ

web-рішення під завдання вашого бізнесу

ЗАМОВИТИ САЙТ

У нас Ви можете замовити сайт технологічного європейського типу. Хороший сайт вирішує такі бізнес-завдання, як: побудова іміджу, залучення нових клієнтів, збільшення продажів. За рахунок зручного інтерфейсу і зрозумілого дизайну ми сконвертіруем відвідувачів у Ваших клієнтів. «WOW-ефект» гарантуємо!
lawyer

Популярний функціонал сайту

ЩО МИ РОБИМО?

 

ЕФЕКТИВНИЙ ДИЗАЙН

Перед початком розробки ми детально занурюємося в бізнес клієнта, що дозволяє нам створювати класні ресурси, які максимально вирішують завдання компанії замовника.

 

SEO-АДАПТОВАНОСТІ

Ми робимо ресурси, які зручні для користувачів і доброзичливо сприймаються пошуковими системами Google, Яндекс та ін.

 

ПРАВИЛЬНІ МЕТОДОЛОГІЇ

Кожен етап створення сайтів на замовлення ретельно контролюється. Ми використовуємо сучасну crm систему.

 

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВАРІАНТІВ

Ми готові запропонувати відповідний варіант створення сайту практично для будь-якого завдання і бюджету - від готового рішення до індивідуальної розробки.

ПОСЛУГИ

Landing page

Створюємо продаючі Лендінги з дизайном, що запам'ятовується і максимальної конверсією.

Вартість послуг
від 10000 грн

Корпоративні сайти

Розробляємо корпоративні проекти різної складності і масштабу.

Вартість послуг
від 20000 грн

Інтернет магазин

Робимо роботу інтернет-магазину простіше і швидше завдяки спеціальним інструментам.

Вартість послуг
від 25000 грн

Дизайн сайту

Використовуємо прості і сміливі рішення, які запам'ятаються відвідувачам і виділять вас серед конкурентів.

Вартість послуг
від 6000 грн

Доопрацювання сайту

Впроваджуємо нові "хотілки", розвиваємо функціонал, оптимізуємо роботу модулів і плагінів.

Контекстна реклама

Залучаємо на сайт цільової трафік. Збільшуємо кількість лідів і обсяги продажів.

Вартість послуг
від 3500 грн

ЧАСТО ЗАДАНІ КЛІЄНТАМИ ПИТАННЯ

Сайт під ключ: що це значить?

Термін «під ключ» має на увазі комплексний підхід до створення сайту. Замовляючи розробку веб-ресурсу в нашій студії, ви отримаєте запущений продукт, «заточений» спеціально під потреби вашого бізнесу (відповідний мети створення).

Роботи включають в себе:

- Вивчення цільової аудиторії і розроблення ТЗ (технічного завдання).
- Створення прототипу, дизайну і макета для верстки.
- Програмування сайту і створення адміністративної частини для наповнення веб-ресурсу контентом.
- Первинні SEO-настройки та наповнення сайту контентом (надісланим замовником або розробленим нашими фахівцями).
- Налагодження, тестування і демонстрація клієнту.
- Розміщення на хостингу і підключення домену.

З чого почати?

Розробка сайтів починається з розуміння головної мети - для чого потрібен ресурс. Розуміння головних цілей дозволяємо нам разом із замовником покроково реалізувати проект. Як це визначити? Тут допоможе цілепокладання: постарайтеся визначити і записати цілі, зафіксувати завдання, вирішення яких допоможе досягти потрібного результату.

Приблизний перелік питань, на які потрібно відповісти:

- Кінцева мета заробітку? (продаж послуг / товарів, інформаційний ресурс)
- Цільова аудиторія?
- Як будуть розподілятися онлайн і офлайн-завдання, як ресурс буде допомагати в просуванні бізнесу?
- Результати, які ви хочете вийти через 1-2 роки після запуску?

Щоб зробити сайт під ключ, який відповідає всім вимогам, ми разом з клієнтом заповнюємо бриф, куди заносимо всю інформацію, потрібну для розробки: бажані блоки і елементи, приклади сайтів, які подобаються замовнику, визначаємося з датою і ціною. Після затвердження брифа складаємо технічне завдання: всі інші роботи ведуться суворо за нього.

Прототипування

Прототипування - схема розташування всіх елементів на сторінках вашого ресурсу. Багато хто не розуміє, для чого потрібен прототип, якщо буде готовий дизайн і відмовляються від його розробки, що свідомо ускладнює розробку і знижує ефективність.

Для чого потрібен цей етап:

- Для правильного розташування всіх елементів на сторінці, розстановки акцентів. Це дозволяє розробити сайт, максимально зручний для відвідувачів.
- Для опрацювання структури і навігації. Завдяки грамотно продуманому прототипу користувачі не будуть витрачати багато часу на пошук потрібної інформації.
- Для досягнення максимальної конверсії за рахунок розробки потрібного функціоналу.

Підготовка контенту

Створення сайтів в нашій студії включає і розробку контент-плану. Найчастіше матеріали (фото, відео, тексти і т.д.) готує замовник, оскільки краще за всіх розбирається в своїй сфері. Зі свого боку ми редагуємо тексти, обробляємо ілюстрації, оформляємо все на сайті.

При написанні текстового контенту ми враховуємо і правила SEO-просування, заздалегідь проводимо аналіз попиту і конкурентів, складаємо семантичне ядро ​​для поліпшення позицій сайту в пошукових системах.

Дизайн

Арт-директор і веб-дизайнер, що працюють над проектом, створять два різних стильових рішення, взявши за основу не тільки створений нами прототип, але і веб-ресурси, наведені замовником в приклад. Чи залишиться вибрати концепт - при необхідності ми внесемо в нього правки.

Ми створюємо дизайн з нуля, без використання шаблонних тем. Такий підхід до розробки має свої переваги:

- Унікальний зовнішній вигляд, що дозволить підвищити лояльність відвідувачів і авторитетність ресурсу в очах користувачів. Завдяки цьому підвищується конверсія.
- Облік SEO-факторів при створенні дизайну: ми враховуємо всі елементи, що впливають на просування ресурсу в пошукових системах.

Своїм клієнтам ми презентуємо «Гайд» з правилами використання дизайну: в ньому показано, як поводяться ті чи інші елементи сайту. В подальшому дизайн може бути масштабований в інші друковані або цифрові формати. Наші фахівці можуть допомогти в цьому, адже створення сайтів не єдина послуга, яку надає наша студія.

Верстання

Після створення макета і його схвалення замовником дизайнери передають його верстальникам - це наступний етап.

Верстання відповідає за:

- коректне відображення ресурсу на всіх браузерах і пристроях;
- швидкість завантаження сторінок;
- відображення анімації на сайті.

Програмування

Ми зробимо сайт під ключ на фреймворку Laravel. Розробка на Laravel - оптимальне рішення для тих, хто цінує якість і не готовий за нього переплачувати. Наш програміст:

- створить інфраструктуру майбутнього сайту, вибере хостинг, підключить домен і корпоративну пошту;
- вибудує внутрішню механіку сайту (настройка дій при натисканні кнопок, слайдера і т.д.);
- підготує адмін-панель для подальшої роботи з сайтом і докладну інструкцію по роботі з нею.

Наповнення та обслуговування

Первинним наповненням сайту займається наш контент-менеджер, у якого є потрібний матеріал. Після заповнення ми додатково перевіряємо відображення кожної сторінки на різних пристроях.

Розробка сайтів в нашій студії передбачає подальше обслуговування протягом трьох місяців після запуску: ми оперативно усуваємо виникаючи неполадки і вносимо контент від замовника.

Як я можу контролювати створення сайтів?

Будь-який проект, навіть створення невеликої посадкової сторінки - це десяток етапів технічної та творчої роботи, яка вимагає взаємної залученості. Тому ми завжди дотримуємося принципів відкритості і рекомендуємо вам брати участь в роботі онлайн, за допомогою програм ведення проектів: Trello, Jira або Планфікс.

Крім того, наші клієнти можуть контролювати, як здійснюється розробка сайтів:

- Вивчити інтерактивний (клікабельним) прототип сайту, для чого ми оформляємо його у вигляді html-сторінок.
- Спостерігати за створенням дизайну сайту онлайн в Figma.

Терміни розробки

Створення сайту під ключ займає до трьох місяців. Роботи включають в себе наступні етапи:

- Прототип ≈ 5-10 робочих днів.
- Дизайн ≈ 10-12 робочих днів (без урахування узгодження).
- Верстання ≈ 14 робочих днів.
- Програмування ≈ 7 робочих днів.
- Наповнення та обслуговування ≈ 5 робочих днів.

Взагалі, терміни залежать від:

- кількості та якості наданого контенту (якщо підбір фото та підготовка текстів здійснюються нашими силами, терміни збільшуються);
- інших чинників: особливості матеріалів, специфічні побажання замовника в питаннях функціональності сайту, завантаження дизайнерів, від кількості правок і так далі.

Безумовно, бувають винятки. Але при цьому через терміновість ціна на подібні послуги зростає. Якщо ви хочете замовити розробку сайту в стислі терміни, зателефонуйте або напишіть нам, щоб обговорити деталі проекту.

Вартість створення веб сайту

Вартість сайту може бути абсолютно різною, залежно від складності функціоналу, дизайну, верстання, інтеграції і т.д. Тому для уточнення вартості зверніться до наших фахівців.

Працюємо за договором

Всі проекти оформляються юридично. До договору обов'язково прикріплюється додаток до вартості, графік виконання та оплати робіт, наші гарантійні зобов'язання та штрафні санкції. Нам не вигідно робити свою роботу повільно і погано, і договір тому підтвердження.

Чому я повинен вас вибрати

Відкриваючи пошуковик і вбиваючи в пошуковий рядок «Створення сайту», ви побачите величезну кількість пропозицій від різних компаній і приватних осіб. Така різноманітність збиває з пантелику. Якщо вам необхідний дійсно якісний і оригінальний сайт, ми запропонуємо свіжі ідеї і абсолютно новий підхід до створення сайту, а портфоліо і відгуки наших клієнтів тому підтвердження.

Чи робите ви просування?

Так! Ми робимо непросто просування, ми здатні просунути і закріпити ваш сайт в ТОП всіх пошукових систем. Клієнти, які скористалися нашими послугами просування, є чинними лідерами за запитами в пошукових системах.

Скільки коштує SEO-просування?

Вартість SEO-просування залежить від кількості і складності виконуваних робіт щомісяця, а також від поточних позицій сайту і його конкуренції в своїй ніші. Послуга по розкрутці виключно індивідуальна для кожного сайту, але в будь-якому випадку вона націлена на те, щоб принести бажаний результат, у вигляді відвідувачів, що входять заявок, дзвінків, продажів і прибутку. Тому ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного, так як ми спрямовані на вирішення завдання і забезпечення успіху для наших клієнтів.

Ми створюємо і просуваємо корпоративні сайти, сайти каталоги, landing page, інтернет магазини

Кожен власник бізнесу, рано чи пізно, замислюється про створення власного сайту. Це не дивно, адже в наші дні якісний інтернет ресурс є одним з найбільш ефективних інструментів просування товарів або послуг. Потрібно відзначити, що вартість розробки сайту незначна, якщо порівнювати її з користю, яку він приносить своєму власнику. Але, зрозуміло, мова йде про роботу, виконану справжніми професіоналами, що мають великий досвід і знають свою справу досконало. Якщо ви хочете, щоб гроші і час не були витрачені даремно, варто замовити сайт в компанії з бездоганною репутацією і позитивними відгуками.

ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ

Круті проекти починаються з заповнення цієї форми

КЛІЄНТИ

Наші чудові клієнти, з якими ми мали задоволення працювати і працюємо!